ورود / عضویت 0
شماره تماس : 02167917 داخلی 116

مصاحبه مدیرعامل محترم شرکت آذین پارت جناب آقای مهندس عباسی با مجله دنیای خودرو

10 / 10
از 1 کاربر
« بازگشت به لیست اخبار | یکشنبه 5 مرداد 1399 در ساعت 12 : 10 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

💠 مصاحبه مدیرعامل محترم شرکت آذین پارت جناب آقای مهندس عباسی با مجله دنیای خودرو به مناسبت ششمین سالروز تاسیس شرکت آذین پارت و معرفی پروژه ملی (خودروی تو، خودروی نو)

 

در ششمین سالروز تاسیس شرکت آذین پارت توسط آقای مهندس عباسی، مدیر عامل این شرکت
از پروژه ملی خودروی تو، خودروی نو (نوسازی داخلی خوردو) رونمایی گردید.

در سال های گذشته به دلیل عدم اطلاع رسانی درست در مورد قطعات تزئینی و تریم داخل خودرو، مصرف کنندگان گمان میکردند که این قطعات قابلیت تعویض و نوسازی ندارند یا فکر میکردند که این کار فقط توسط خودروساز انجام می گیرد، به همین خاطر احساس نیاز چندانی نسبت به این موضوع نداشتند.
رفته رفته به دلیل تنوع خودرو های داخلی و بالا رفتن سطح انتظارات مشتریان، نیاز به استفاده از این قطعات بوجود آمد اما همچنان به خاطر شرایط و عدم اطلاع رسانی، بلاتکلیف ماند.
گروه صنعتی آذین خودرو که متولی اصلی تولید قطعات تزئینی داخل کابین برای خودروساز های داخلی بود در صدد برآمد تا با توجه به توان تولید خود و همچنین خلا بازار و عدم وجود شرکتی حرفه ای در زمینه تریم داخلی، پا به عرصه بازار و فروش مستقیم بگذارد، به همین دلیل شرکت آذین پارت در سال 1393 بنا نهاده شد.
شرکت آذین پارت به منظور تعامل و همکاری با بدنه بازار، همچنین ارتباط مستقیم با مخاطب، با تاسیس دفتری در بورس قطعات خودرو ( بازار ملت ) و با ارائه بی واسطه قطعاتی که با کیفیت و تاییدیه خودروساز توسط آذین خودرو تولید میشد عملا خود را به عنوان رهبر بازار معرفی کرد.

نگاه آذین پارت از ابتدا تا کنون تامین بی واسطه و با کیفیت قطعات تزئینی و تریم داخلی خودرو (با سبد کالایی بیش از 1000 قطعه) برای جامعه مخاطب بوده تا بتواند با ایجاد ارزش افزوده و بوجود آوردن وفاداری مخاطب به خودروی خود، در این شرایط اقتصادی حس نو شدن دوباره خودرو را به مخاطب القا کند.

این شرکت با تعریف پروژه ملی (خودروی تو، خودروی نو) با توجه به شرایط فرهنگی و اقتصادی ایران و همچنین نگاهی به فرهنگ مصرف در کشور به عنوان زمینه ساز ایجاد فرهنگ درست مصرف قطعات تزئینی و همچنین بیدار کردن حس پنهان جامعه ایرانی شناخته می شود.
آذین پارت با شعار (حس نو شدن دوباره خودرو)، تامین و تولید تمامی قطعات داخلی کابین خودرو های ایرانی، از کف تا سقف و از داشبورد تا طاقچه عقب را سرلوحه کار خود قرار داده تا بتواند با ساخت بازارهای جدید در این صنعت، راهی آسان برای برطرف کردن احساس نیاز مخاطبان ایرانی بوجود آورد.

امروزه با تلاش های این شرکت و نیز پشتیبانی گروه آذین خودرو، مصرف کننده ایرانی به راحتی می تواند با قیمت مناسب اقدام به نوسازی کابین خودرو خود نماید. آذین پارت به عنوان پیشتاز صنعت تریم خودرو، برای نزدیکی بیشتر به مخاطب با ایجاد وبسایت خود www.azinpart.ir و همچنین داشتن 80 نمایندگی در سطح کشور که قرار است تا پایان امسال به 120 نمایندگی برسد، قدمی مثبت در جهت رفاه حال مشتریان خود برداشته است که این نمایندگی ها به دو دسته (توزیع کننده، نصب و خدمات) تقسیم می شوند.
خدمات آذین پارت بیشتر شامل خودروهای داخلی است اما با توجه به تعاملات برون مرزی، امکان تامین قطعات خودروهای خارجی به ویژه برلیانس و چانگان را نیز فراهم آورده است.
در مورد نوسازی خودرو های ایرانی میتوان گفت، به خاطر ماهیت قطعات و با توجه به فرهنگ مصرف و همچنین پتانسیل بالای آذین پارت در تامین و به خصوص تولید قطعات، مشتریان می توانند تزئینات داخلی خودرو های خود را به مدل های بالاتر ارتقا دهند ( مثلا ارتقای تریم داخلی پژو 206 به پژو 207 و ...)

 

نوسازی در طرح خودروی تو خودرو نو در سه حالت انجام می پذیرد:
نوسازی در حالت استاندارد ( استفاده از قطعات اصلی )
نوسازی درحالت بروز رسانی ( استفاده از قطعات به روز شده و جدید )
نوسازی در حالت آپشن ( چرم دوزی و ...)

شرکت آذین پارت به جز پروژه ملی (خودروی تو، خودروی نو) روی پروژه های دیگری نیز در حال کار است که از جمله آنها می توان به پروژه پژواک (نوسازی انواع تودری خودروها با رنگ بندی مختلف از جمله سمند ) و پروژه سانروف ( برای خودرو هایی که قابلیت ایجاد سانروف روی آنها وجود دارد) اشاره کرد.

آذین پارت با توجه به اینکه رهبری بازار در حوزه قطعات تزئینی را بر عهده دارد با کشورهایی که خودرو های ایرانی در آنها تردد میکنند ( سوریه و عراق ) به صورت مستقیم و غیر مستقیم وارد تعامل شده و به تامین قطعات و خدمات رسانی به آنها نیز پرداخته است.
این شرکت با داشتن کارشناسان مجرب که عمدتا در بازار شناسی و بازار سازی، تولید قطعات، و فروش جزو برترین های ایران محسوب می شوند.
با توجه به سابقه 6 ساله فعالیت آذین پارت و گسترش سبد محصول خود همچنین خدمات رسانی همه جانبه به مشتریان و مصرف کنندگان ایرانی و خارجی، برندهای آوک (قطعات فلزی بدنه از جمله درب ها، گلگیر، پوسته درب، کاپوت و ...)، ساترینو (در حوزه قطعات برقی و موتوری از جمله انواع هرزگرد، فشنگی ها، درجه باک بنزین، وایر شمع، رله ها، کنسول سقف، دسته سیم، مقاومت فن، صافی بنزین، فیلتر بنزین، آینه برقی، جعبه فیوز، اجزا آمپر، بوت رابط، سنسور ها، چراغ ها، کلید ها و ...) و فلش پوینت ( انواع شمع خوردو از جمله تک پلاتین، دو پلاتین، سه پلاتین، سوزنی ایریدیومی و ... ) با ماموریت های متفاوت تعریف و وارد بازار لوازم یدکی گردید.

در پایان قابل ذکر است که شرکت آذین پارت نوآوری هایی نیز در زمینه کاری خود داشته که از آن جمله میتوان به آینه برقی ساترینو اشاره کرد.
آینه برقی "ساترینو" به عنوان محصولی خلاقانه از سوی شرکت "آذین پارت" برای برقی کردن آینه پراید و تیبا وارد بازار شده است.
این محصول خلاقانه بدون نیاز به سیم کشی جدا و تنها به وسیله تعویض رودری های ویژه ای که برای این محصول تولید شده است می تواند امکان تنظیم آینه های جانبی خودرو های پراید و تیبا را فراهم کند.
بدون تردید تزئینات داخل کابین خودرو به موازات تجهیزات الکتریکی و هوشمند خودروهای امروزی از اهمیت ویژه ای برخوردار است. آرامش و هارمونی در کنار سیستم های کنترلی هوشمند، می تواند یک خودرو را نسبت به سایرین متمایز کند.
در همین راستا شرکت " آذین پارت" دست به نوآوری جدیدی زده تا مالکان این دو خودرو با کمترین زمان و هزینه و بدون مشکل، دید جانبی خودروی خود را به صورت برقی تنظیم کنند.

پس از داشبورد، رودری ها بیشترین تاثیر را در زیبایی اتاق خودرو دارند و البته پس از مدتی فرسوده شده و گاه باعث ایجاد صدای اضافی در کابین خودرو می شوند. با استفاده از رودری و قطعات تریم شرکت "آذین پارت" میتوانید حس نو شدن دوباره خودرو را تجربه کنید.

 


همچنین سبد محصولات آذین پارت شامل موارد زیر نیز می باشد:

لوازم تزیینی داخلی
• تودری ها
• اجزای تودری
• طاقچه عقب
• غربیلک فرمان و اجزا
• آفتابگیر
• اجزای طاقچه
• عایق سقف و اجزا
• داشبورد
• اجزای داشبورد
• قاب ستون
• کنسول وسط و اجزا
• صندلی و اجزا صندلی

لوازم تزئینات و بدنه
• نوار لاستیکی و آبگیر
• عایق درب موتور
• سپر و اجزا سپر
• شلگیر ها
• موکت صندوق عقب
• موکت کف اتاق

وبسایت شرکت آذین پارت: www.azinpart.ir
اینستاگرام شرکت آذین پارت: www.instagram.com/azinpart
تلگرام شرکت آذین پارت: www.telegram.me/azinpart
شماره تلفن: 02167917

 

ارسال نظر

نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
ایسنا: ساترینو، خلاقیتی در حوزه الکترونیک خودرو ایسنا: ساترینو، خلاقیتی در حوزه الکترونیک خودرو بازدید مسئولین اتحادیه تاکسیرانی شهری کشور و تاکسیرانی شهر اهواز از گروه صنعتی برنز و آذین پارت بازدید مسئولین اتحادیه تاکسیرانی شهری کشور و تاکسیرانی شهر اهواز از گروه صنعتی برنز و آذین پارت بازدید مسئولین شهر یزد از گروه صنعتی برنز و شرکت آذین پارت بازدید مسئولین شهر یزد از گروه صنعتی برنز و شرکت آذین پارت ایسنا: پژواک بی صدای سمند، محصول جدید آذین پارت ایسنا: پژواک بی صدای سمند، محصول جدید آذین پارت آذین پارت آذین پارت جناب آقای رضایی در گفتگو با مجله خودرو عنوان کردند که: عدم اصلاح قیمت قطعات، تیراژ خودرو را کاهش داد جناب آقای رضایی در گفتگو با مجله خودرو عنوان کردند که: عدم اصلاح قیمت قطعات، تیراژ خودرو را کاهش داد آذین پارت در سایت ایسنا آذین پارت در سایت ایسنا مصاحبه جناب آقای آرش محبی نژاد، دبیر انجمن صنایع همگن قطعه سازان مصاحبه جناب آقای آرش محبی نژاد، دبیر انجمن صنایع همگن قطعه سازان کابین مدرن و متریال با کیفیت سوناتای جدید کابین مدرن و متریال با کیفیت سوناتای جدید ترخیص مواد اولیه قطعه سازان از گمرک با روان سازی یک ماهه ترخیص مواد اولیه قطعه سازان از گمرک با روان سازی یک ماهه نخستین تصویر رسمی از کوئیک S منتشر شد نخستین تصویر رسمی از کوئیک S منتشر شد کابین سدونا-کارنیوای جدید کیا کابین سدونا-کارنیوای جدید کیا خرید اینترنتی قطعات با کیفیت برلیانس از سایت آذین پارت خرید اینترنتی قطعات با کیفیت برلیانس از سایت آذین پارت جبران کمبود قطعات فلزی بدنه (درب) با ورود برند آوک جبران کمبود قطعات فلزی بدنه (درب) با ورود برند آوک پاسکاری L۹۰ بین ایران خودرو و سایپا پاسکاری L۹۰ بین ایران خودرو و سایپا مصاحبه مدیرعامل محترم شرکت آذین پارت جناب آقای مهندس عباسی با مجله دنیای خودرو مصاحبه مدیرعامل محترم شرکت آذین پارت جناب آقای مهندس عباسی با مجله دنیای خودرو برقی کردن آینه پراید و تیبا بدون دستکاری در سیستم برق خودرو برقی کردن آینه پراید و تیبا بدون دستکاری در سیستم برق خودرو
نمایش همه
علاقه مندی ها ()