ورود / عضویت 0
شماره تماس : 02167917 داخلی 116

نخستین تصویر رسمی از کوئیک S منتشر شد

10 / 10
از 1 کاربر
« بازگشت به لیست اخبار | یکشنبه 5 مرداد 1399 در ساعت 12 : 9 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

نخستین تصویر رسمی از کوئیک S منتشر شد

به تازگی گروه خودروسازی سایپا نخستین تصویر رسمی از محصول جدید سایپا کوئیک S را منتشر کرده است. این خودرو در واقع نسخه پایه فیس لیفت سایپا کوئیک است که با پسوند S شناخته می شود.

تغییرات در نمای جلو نسخه فیس لیفت بیش از هر جای دیگر خودرو، خودنمایی می کند. در این بخش جلو پنجره جدید و سپر باز طراحی شده از مهم ترین ویژگی ها به شمار می روند. در نمای جانبی نیز خط شانه جدید روی درها و گلگیر جلو از دیگر تغییرات هستند. البته شنیده می شود نسخه تجاری سازی شده این محصول تغییراتی در نمای عقب و گرافیک چراغ ها به خود خواهد دید.

این هاچ بک کراس فیس لیفت به پیشرانه M15 مجهز است. این پیشرانه 1503 سی سی حجم دارد و قدرت 87 اسب بخار را با گشتاور 128 نیوتون متر تولید می کند. جعبه دنده 5 سرعته دستی کوئیک S  توان پیشرانه را به چرخ های جلو انتقال می دهد. سایپا در نظر دارد این محصول را با تیپ ساده و فول آپشن به بازار عرضه کند. البته ممکن است درآینده نسخه اتومات مجهز به جعبه دنده AT نیز به لیست محصولات شرکت اضافه شود.

ارسال نظر

نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
ایسنا: ساترینو، خلاقیتی در حوزه الکترونیک خودرو ایسنا: ساترینو، خلاقیتی در حوزه الکترونیک خودرو بازدید مسئولین اتحادیه تاکسیرانی شهری کشور و تاکسیرانی شهر اهواز از گروه صنعتی برنز و آذین پارت بازدید مسئولین اتحادیه تاکسیرانی شهری کشور و تاکسیرانی شهر اهواز از گروه صنعتی برنز و آذین پارت بازدید مسئولین شهر یزد از گروه صنعتی برنز و شرکت آذین پارت بازدید مسئولین شهر یزد از گروه صنعتی برنز و شرکت آذین پارت ایسنا: پژواک بی صدای سمند، محصول جدید آذین پارت ایسنا: پژواک بی صدای سمند، محصول جدید آذین پارت آذین پارت آذین پارت جناب آقای رضایی در گفتگو با مجله خودرو عنوان کردند که: عدم اصلاح قیمت قطعات، تیراژ خودرو را کاهش داد جناب آقای رضایی در گفتگو با مجله خودرو عنوان کردند که: عدم اصلاح قیمت قطعات، تیراژ خودرو را کاهش داد آذین پارت در سایت ایسنا آذین پارت در سایت ایسنا مصاحبه جناب آقای آرش محبی نژاد، دبیر انجمن صنایع همگن قطعه سازان مصاحبه جناب آقای آرش محبی نژاد، دبیر انجمن صنایع همگن قطعه سازان کابین مدرن و متریال با کیفیت سوناتای جدید کابین مدرن و متریال با کیفیت سوناتای جدید ترخیص مواد اولیه قطعه سازان از گمرک با روان سازی یک ماهه ترخیص مواد اولیه قطعه سازان از گمرک با روان سازی یک ماهه نخستین تصویر رسمی از کوئیک S منتشر شد نخستین تصویر رسمی از کوئیک S منتشر شد کابین سدونا-کارنیوای جدید کیا کابین سدونا-کارنیوای جدید کیا خرید اینترنتی قطعات با کیفیت برلیانس از سایت آذین پارت خرید اینترنتی قطعات با کیفیت برلیانس از سایت آذین پارت جبران کمبود قطعات فلزی بدنه (درب) با ورود برند آوک جبران کمبود قطعات فلزی بدنه (درب) با ورود برند آوک پاسکاری L۹۰ بین ایران خودرو و سایپا پاسکاری L۹۰ بین ایران خودرو و سایپا مصاحبه مدیرعامل محترم شرکت آذین پارت جناب آقای مهندس عباسی با مجله دنیای خودرو مصاحبه مدیرعامل محترم شرکت آذین پارت جناب آقای مهندس عباسی با مجله دنیای خودرو برقی کردن آینه پراید و تیبا بدون دستکاری در سیستم برق خودرو برقی کردن آینه پراید و تیبا بدون دستکاری در سیستم برق خودرو
نمایش همه
علاقه مندی ها ()