ورود / عضویت 0
شماره تماس : 02167917 داخلی 116

ترخیص مواد اولیه قطعه سازان از گمرک با روان سازی یک ماهه

10 / 10
از 1 کاربر
« بازگشت به لیست اخبار | یکشنبه 5 مرداد 1399 در ساعت 12 : 9 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

ترخیص مواد اولیه قطعه سازان از گمرک با روان سازی یک ماهه

 

تولید قطعه در کشورمان با وجود مشکلات بسیاری از جمله کمبود نقدینگی و ارز و همچنین مواد اولیه ادامه دارد، اما در حال حاضر وضعیت برای این بخش مهم صنعت کشورمان مناسب نیست. در همین زمینه یک فعال صنعت قطعه به روزنامه دنیای خودرو می گوید: شرایط قطعه سازان از نظر تامین قطعه و ارز مورد نیاز برای واردات مواد اولیه نسبت به گذشته مساعد نیست.

رضا رضایی در خصوص اینکه آیا در حال حاضر وضعیت بحرانی شده و مواد اولیه قطعه سازان رو به پایان است یا خیر، اظهار میکند: از آنجا که تمهیداتی را اندیشیده ایم تا اجناس وارداتی به گمرک برسد و گمرک هم بر اساس بخشنامه این اجناس را ترخیص کند.

شاید بتوان روان سازی یک ماهه ای را اعمال کرد. وی می افزاید: کالاهایی که توسط قطعه سازان به گمرک وارد شده با مشکلاتی مانند تخصیص ارز، نوع ارز و ثبت سفارش از سوی بانک مرکزی مواجه شده است. البته رییس جمهور تسهیلاتی را فراهم کرد که این اجناس نسبت به گذشته راحت تر از گمرک خارج شود و با خروج این محصولات از گمرک سه تا چهار هفته مواد مورد نیاز قطعه سازان تامین خواهد شد. این تولید کننده صنعت قطعه با بیان اینکه قطعه سازان به شدت با مشکلات نقدینگی مواجه هستند تصریح میکند: در حال حاضر با افت ارزش پول نیز مواجهیم. با این حال دستوراتی از سوی رییس جمهور صادر شده که بخشی از مشکلات را حل می کند.

ارسال نظر

نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
ایسنا: ساترینو، خلاقیتی در حوزه الکترونیک خودرو ایسنا: ساترینو، خلاقیتی در حوزه الکترونیک خودرو بازدید مسئولین اتحادیه تاکسیرانی شهری کشور و تاکسیرانی شهر اهواز از گروه صنعتی برنز و آذین پارت بازدید مسئولین اتحادیه تاکسیرانی شهری کشور و تاکسیرانی شهر اهواز از گروه صنعتی برنز و آذین پارت بازدید مسئولین شهر یزد از گروه صنعتی برنز و شرکت آذین پارت بازدید مسئولین شهر یزد از گروه صنعتی برنز و شرکت آذین پارت ایسنا: پژواک بی صدای سمند، محصول جدید آذین پارت ایسنا: پژواک بی صدای سمند، محصول جدید آذین پارت آذین پارت آذین پارت جناب آقای رضایی در گفتگو با مجله خودرو عنوان کردند که: عدم اصلاح قیمت قطعات، تیراژ خودرو را کاهش داد جناب آقای رضایی در گفتگو با مجله خودرو عنوان کردند که: عدم اصلاح قیمت قطعات، تیراژ خودرو را کاهش داد آذین پارت در سایت ایسنا آذین پارت در سایت ایسنا مصاحبه جناب آقای آرش محبی نژاد، دبیر انجمن صنایع همگن قطعه سازان مصاحبه جناب آقای آرش محبی نژاد، دبیر انجمن صنایع همگن قطعه سازان کابین مدرن و متریال با کیفیت سوناتای جدید کابین مدرن و متریال با کیفیت سوناتای جدید ترخیص مواد اولیه قطعه سازان از گمرک با روان سازی یک ماهه ترخیص مواد اولیه قطعه سازان از گمرک با روان سازی یک ماهه نخستین تصویر رسمی از کوئیک S منتشر شد نخستین تصویر رسمی از کوئیک S منتشر شد کابین سدونا-کارنیوای جدید کیا کابین سدونا-کارنیوای جدید کیا خرید اینترنتی قطعات با کیفیت برلیانس از سایت آذین پارت خرید اینترنتی قطعات با کیفیت برلیانس از سایت آذین پارت جبران کمبود قطعات فلزی بدنه (درب) با ورود برند آوک جبران کمبود قطعات فلزی بدنه (درب) با ورود برند آوک پاسکاری L۹۰ بین ایران خودرو و سایپا پاسکاری L۹۰ بین ایران خودرو و سایپا مصاحبه مدیرعامل محترم شرکت آذین پارت جناب آقای مهندس عباسی با مجله دنیای خودرو مصاحبه مدیرعامل محترم شرکت آذین پارت جناب آقای مهندس عباسی با مجله دنیای خودرو برقی کردن آینه پراید و تیبا بدون دستکاری در سیستم برق خودرو برقی کردن آینه پراید و تیبا بدون دستکاری در سیستم برق خودرو
نمایش همه
علاقه مندی ها ()